Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ваша реклама
Изготовление и апгрейд кроссоверов
Акустические системы на заказ
Ваша реклама
Ваша реклама
Ваша реклама

Куплено несправний підсилювач

Оставляем плохие отзывы о пользователях и продавцах форума

Модераторы: Александр093, Alex.z

Ваша реклама !

Куплено несправний підсилювач

Сообщение x_omega_x » Вт апр 06, 2010 7:46 pm

Забронював та купив два підсилювача у продавця під ніком ZAKAZ з цієї теми http://www.avtozvuk.if.ua/forum/viewtopic.php?t=5003
Але один із них виявився несправним, а саме Blaupunkt GTA 450. Через декілька днів, при підключенні в автомобілі почав спрацьовувати режим захисту, і сильно грілася одна пара транзисторів 4-го каналу. Після розмови з продавцем, у відповідь отримав таке "В мене в автомобілі все нормально працювало при перевірці, хоча коли підключав від комп'ютерного блока живлення, то спрацьовував захист, але це через слабкий блок живленняю Мабудь ти його сам зламав або він тобі не подобається, і ти хочеш інший" При спробі вирішення цієї проблеми, запропонував обміняти на інший підсилювач або отримати гроші, які за нього заплатив, навіть пропонував, щоб відремонтувати підсилювач і продавець сплатив за ремонт. Але всі пропозиції були відхилені, і минулий власник підсилювачів вести про це мову не хоче. І повертати гроші також не хоче.
Тому хочу попередити інших форумчан, які захочуть купити товар у даного продавця.
А мені підсилювач прийдеться ремонтувати за власні кошти.
x_omega_x
Новичок
Новичок

Сообщение Serg Teplyuk » Чт апр 08, 2010 12:16 pm

Видно продавцу фиолетово доброе имя и репутация 8) %) , сбагрил железо и молодца....
Serg Teplyuk
Gold
Gold

Ваша реклама !

Вернуться в Матюкалка